KURUMSAL

 

Hakkımızda

Biz sadece doğru ve güzel işler yapıyoruz...

2015 Yılı içerisinde faaliyete başlayan BURGERMEK Üretim tesisinde, mamüllerimiz son teknolojiyle üretilmektedir. 1000 Metrekare üretim alanına sahip olan işletmemiz, İSTANBUL genelinde hizmet vererek Gurme hamburgerciler, steak haouse'lar , Ulusal ve Yerel market guruplarına ürün verebilecek gurme hamburger, roll ve hatdog ekmeği üreterek, hızlı ve yaygın lojistik ağıyla hizmete başlamıştır. ISO 9001:2018 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2018 gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip tesisimiz, günlük siparişe göre taze ürünler yaparak müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. BURGERMEK , tecrübe ve kaliteyi Gıda Güvenlik Sisteminin gerektirdiği tüm standartlarla birleştirerek, hijyenik şartlarda, laboratuardan başlayarak, dükkanlarınıza kadar üretimin her aşamasında titiz bir çalışma yürütmektedir 30 çeşit gurme serisi ve günlük 100.000'i aşkın ekmek kapasitesi ile 1000 m2‘ lik kapalı alanında deneyimli personeli ile 2015 yılında başladığı yerden koşar adımlarla geleceğe ilerliyor.

 

Vizyon

BURGERMEK olarak Gurme hamburger ve hatdog ekmek çeşitlerinde kaliteden ödün vermeden en kârlı ve lider kuruluş olma yönünde değişim ile birlikte teknolojiye ve insana yatırım yapan , müşteri memnuniyetini ön planda tutan planlı büyümeyi amaçlayan bir şirket olmaktır.

 

Misyon

Gurme hamburger ve hatdog ekmeği çeşitlerinde sektöründe kaliteyi lezzeti ve insan sağlığını ön planda tutan tüketici memnuniyetini sağlamış bir şirket olarak sürekli büyümek, gelişmek ve degişimin yanında yer almaktır. Degişmeyen tek şeyin değişim olduğunu biliriz. Değişim bize değer katar..

BURGERMEK